Zapraszamy do składania fiszek rewitalizacyjnych

Wersja do druku

Zapraszamy do zgłaszania fiszek z propozycją przedsięwzięć rewitalizacyjnych w ramach „Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Stopnica na lata 2016-2023”.

Wstępnie wyznaczony po badaniu ankietowym i spotkaniach z mieszkańcami, obszar przewidziany do rewitalizacji w ramach Programu to sołectwa: Prusy, Skrobaczów, Kuchary, Strzałków, Szczytniki oraz zaznaczony obszar miasta Stopnica. Składane przez Państwa fiszki mogą obejmować również propozycje inwestycji w innych miejscowościach niż wymienione w zdaniu poprzednim.

 Interaktywna fiszka projektowa

 Formularz można również pobrać w wersji papierowej (pobierz) i złożyć w siedzibie Urzędu, Gminnego Centrum Kultury, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum w Stopnicy. Przy opracowaniu fiszki projektowej nie jest konieczne podawanie danych identyfikujących osoby zgłaszające propozycje przedsięwzięć.

 

Jednocześnie informuję, że dla potrzeb opracowania Programu Rewitalizacji utworzona została skrzynka poczty elektronicznej rewitalizacja@stopnica.pl na którą można zgłaszać pomysły na zadania inwestycyjne planowane do realizacji w ramach wdrażania Programu.

Bardzo liczę na Państwa głos w dyskusji na temat rewitalizacji Miasta i Gminy Stopnica i dziękuję za Państwa czas i wysiłek poświęcony na wypełnienie fiszki.

Z wyrazami szacunku

Ryszard Zych
Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica

Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 564

Wprowadził(a) do systemu: Mariusz Szcześniak, data: 2016-09-27 13:55:51
Opublikował(a): Mariusz Szcześniak, data publikacji: 2016-09-27 13:56:09
Ostatnia zmiana: Mariusz Szcześniak, data: 2016-09-27 13:56:09
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony